Hikayemiz

1970 yılında İstanbulu’un mis gibi simit kokan sokaklarından, seyyar tezgahlarda hizmet vererek temelleri atılan Arı Börek hikayesi 1980 yılında ilk şubesinin açılmasıyla marka yolculuğuna başlar. Kurucu kuşak 2005 yılında mis kokan akşam poğaçaları ile meşhur tezgahını ikinci kuşağa emanet eder.

2010 yılında ikinci büyüme atağı ile marka, hali hazırda hizmet verdiği konsepti, hiç değişmeyen manifestosu; kalite, lezzet, hijyen ve misafirlerini nezaketle ağırlama özellikleri ile keyifle yoluna devam etmektedir. Arı Böreği; hızla artan fırın+ restaurant+ cafe örneklerinden ayıran en temel özellikleri “prensipleri” dir. Misafirlerini kalite ve hijyen kuralları yanı sıra, zarafet kurallarının gerektirdiği özenle evinde ağırlar gibi, esnaf adabını kaybetmeden ağırlaması ve her gün dünkü tuğlanın üzerine bir yenisini koyarak, sağlam adımlar ile ilerlemesidir.

Arı Börek Çeliktepe’deki 300 metre kare butik fabrikasında seçkin ham madde politikası ile ürettiği ürünlerini, şubelerinde günün her saati taze olarak misafirlerine servis etmektedir. Ürünlerimiz günlük üretimdir. Her yeni gün taze ve sıcacıktır.